Proč Blog?

Proč Blog? Přišlo mi to jako jednoduchá forma, jak být v kontaktu se všemi blízkými a známými. Tak hlavně pište komentáře a dotazy...pokusím se reagovat podle možností.

sobota 19. března 2011

Náš budoucí spolubydlící na vesnici

Tuhle "ještěrku" jsem potkala, když jsem šla na záchod. Docela jsem se lekla, protože se rychle kmitla kolem dveří a rázem byla na druhé straně. Tak jsem šla pro foťák a ukázala ji holkám, co jsou tu delší dobu a ty mi oznámily, že je to gekon a že to bude můj spolubydlící na vesnici...prý je super, chytá komáry a na nás nepůjde...tak uvidíme :))


detailní pohled na Gekona

Druhý den v Kampale

Dnes jsme strávily s Jančou moc pěkný den... byly jsme si zaplavat v bazénu, kam jsme si dojely na boda boda. Pršelo nám asi dvě hodiny, co jsme byly v bazénu...bylo to super...můj taťka by mi zopakoval, že jsem jeho podvodník - od malička více pod vodou než nad ní....jsem se pořádně v bazénu vyřádila :) Večer výborná večeře v čínské restauraci poté diskotéka v místním klubu... my jako světlé tváře měly docela dost nápadníků, ale jsou velmi slušní naštěstí ;) to byla jedna z mých obav, že budou moc dotěrní, naštěstí nejsou až tak...samozřejmě jsme lákavé, ale v ramci mezí slušného chování :)
Cesta domů v pět ráno v děšti, tak jsme celé promáchané...jsem zvědavá, kdy pojedu podle svého normálního režimu...možná až na vesnici, tady v hlavním městě užíváme nočního života ;) ani jeden den jsem zatím nešla spát před druhou až třetí hodinou, ale tak jsme zatím na začátku...musíme si toho řádně užít, pak už takové možnosti asit tolik nebudou :)

pátek 18. března 2011

První dojmy z Kampaly

První dojmy jsou nepopsatelné....se musí prožít a cítit na vlastní kůži. Jízda na boda boda - místních skutrech prostě úžasná. Kampala jeden velký rozruch, chaos...co se týče dopravy, lidí, pohybu...ale pěkný chaos :) Déšť nám ustal, takže jsme v pohodě mohly užít místního pročištěného vzduch, projít si obchůdky a zajít do restaurace.



Ugandské boda boda


Pozdní oběd